Seneste Salg
2.750.000 kr.
september 2021 • 17.742 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.192.940 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.561.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.657.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.750.000 kr. | 1. sep. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 200.000 kr. | 4. mar. 2003 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2003 |
| Total | 155 m² |
| Bebygget | 155 m² |
| Bolig | 155 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 155 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2003 |
| Bebygget | 55 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 2010 |
| Bebygget | 20 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8072653 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0730 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Anden udlejning af boliger | 6 år | – | |
| Anden udlejning af boliger | 3 år til nu | – |