Seneste Salg
1.795.000 kr.
marts 2024 • 9.301 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 1.795.000 kr. | 19. mar. 2024 | |
| – | vurdering | 1.377.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.413.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 360.000 kr. | 31. dec. 1969 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1963 |
| Ombygningsår | 2004 |
| Total | 113 m² |
| Bebygget | 113 m² |
| Bolig | 193 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 193 m² | 6 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5275558 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0540 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Taxikørsel | 11 år | – |