Seneste Salg
1.600.000 kr.
januar 2024 • 4.848 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 5.055.270 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| Skjult | tinglysning | 1.600.000 kr. | 2. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 235.000 kr. | 16. jan. 1980 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1944 |
| Ombygningsår | 1980 |
| Total | 327 m² |
| Bebygget | 109 m² |
| Bolig | 330 m² |
| Etager | 3 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 55 m² | 2 |
| st. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 55 m² | 2 |
| 1. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 55 m² | 2 |
| 1. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 55 m² | 2 |
| 2. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 55 m² | 2 |
| 2. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 55 m² | 2 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5782710 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0540 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Reparation af computere og ydre enheder | 1 år | – | |
| Industrielt design og modedesign | 3 år | – |