Seneste Salg
280.000 kr.
august 1992 • 1.905 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.013.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.039.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 280.000 kr. | 10. aug. 1992 | |
| Skjult | tinglysning | 140.000 kr. | 10. aug. 1992 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1898 |
| Ombygningsår | 1995 |
| Total | 90 m² |
| Bebygget | 90 m² |
| Bolig | 147 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 147 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 15 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5275295 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0540 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Kloakmestre | 2 år | – |