Seneste Salg
975.000 kr.
december 2020 • 11.080 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 763.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 783.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 975.000 kr. | 8. dec. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 744.350 kr. | 19. jul. 1999 | |
| Skjult | tinglysning | 372.175 kr. | 19. jul. 1999 |
| Anvendelse | Række-, kæde- og klyngehus |
| Opførelsesår | 1989 |
| Total | 88 m² |
| Bebygget | 88 m² |
| Bolig | 88 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Enhedsanvendelse 130 | 88 m² | 3 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5258716 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0540 | Gyldig |