Seneste Salg
153.334 kr.
december 2001 • 2.160 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.061.876 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.194.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.159.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 153.334 kr. | 1. dec. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 76.667 kr. | 1. dec. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 66.583 kr. | 26. nov. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 66.584 kr. | 26. nov. 2001 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1974 |
| Total | 71 m² |
| Bebygget | 71 m² |
| Bolig | 71 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Varmepumpe |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 71 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1988 |
| Bebygget | 32 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 5 m² |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Drivhus |
| Opførelsesår | 2021 |
| Bebygget | 10 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Glas |
| Status | Driftstatus 10 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4422640 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |