Seneste Salg
12.368 kr.
maj 1995 • 72 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.058.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.018.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 12.368 kr. | 2. maj 1995 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1977 |
| Ombygningsår | 1995 |
| Total | 209 m² |
| Bebygget | 209 m² |
| Bolig | 171 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 171 m² | 6 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1981 |
| Ombygningsår | 2010 |
| Bebygget | 70 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5243466 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0580 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Landskabspleje | 7 år | – |