Seneste Salg
3.195.000 kr.
december 2024 • 23.667 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.155.220 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 3.195.000 kr. | 9. dec. 2024 | |
| – | vurdering | 3.185.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.272.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.475.000 kr. | 13. sep. 2000 | |
| Skjult | tinglysning | 737.500 kr. | 13. sep. 2000 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1948 |
| Total | 105 m² |
| Bebygget | 105 m² |
| Bolig | 135 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 135 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2259403 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0250 | Gyldig |