Seneste Salg
336.998 kr.
oktober 1990 • 2.373 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.857.892 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.917.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.031.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 336.998 kr. | 31. okt. 1990 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1972 |
| Total | 79 m² |
| Bebygget | 79 m² |
| Bolig | 142 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 142 m² | 5 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2293690 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0260 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Andre organisationer og foreninger i.a.n. | 6 år | – |