Seneste Salg
305.000 kr.
september 2002 • 2.421 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.342.844 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.693.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.632.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 305.000 kr. | 1. sep. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 152.500 kr. | 1. sep. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 1.699.000 kr. | 6. jul. 2002 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2000 |
| Total | 166 m² |
| Bebygget | 166 m² |
| Bolig | 126 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 126 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8096848 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0727 | Gyldig |