Seneste Salg
315.000 kr.
april 1998 • 6.848 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 855.324 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.435.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.357.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 315.000 kr. | 2. apr. 1998 | |
| Skjult | tinglysning | 157.500 kr. | 2. apr. 1998 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Total | 46 m² |
| Bebygget | 46 m² |
| Bolig | 46 m² |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8096849 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0727 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Almindelig rengøring | 0 år | – | |
| Uoplyst | 7 år | – | |
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 10 år til nu | – |