Seneste Salg
725.000 kr.
oktober 2025 • 4.677 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 725.000 kr. | 24. okt. 2025 | |
| – | vurdering | 614.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 640.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 310.000 kr. | 1. okt. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 155.000 kr. | 1. okt. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 731.000 kr. | 1. sep. 2003 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1956 |
| Total | 86 m² |
| Bebygget | 86 m² |
| Bolig | 155 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 155 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1956 |
| Bebygget | 134 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1956 |
| Bebygget | 164 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 9406348 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0860 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Kornavl | 35 år | – |