Seneste Salg
1.735.000 kr.
februar 2020 • 14.339 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.547.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.598.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.735.000 kr. | 16. feb. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 113.620 kr. | 10. apr. 1989 | |
| Skjult | tinglysning | 56.810 kr. | 10. apr. 1989 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1986 |
| Ombygningsår | 2001 |
| Total | 163 m² |
| Bebygget | 163 m² |
| Bolig | 121 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 121 m² | 4 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2010 |
| Bebygget | 23 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1988 |
| Ombygningsår | 1995 |
| Bebygget | 54 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Grundvand | Høj påvirkning |
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3003437 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0410 | Gyldig |