Seneste Salg
1.400.000 kr.
september 2020 • 11.667 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.794.720 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.824.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.771.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.400.000 kr. | 4. sep. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 830.000 kr. | 11. dec. 2000 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1991 |
| Ombygningsår | 1999 |
| Total | 159 m² |
| Bebygget | 159 m² |
| Bolig | 120 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 120 m² | 5 |
| Anvendelse | Drivhus |
| Opførelsesår | 2015 |
| Bebygget | 5 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Glas |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4422818 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |