Seneste Salg
65.000 kr.
februar 1987 • 756 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 65.000 kr. | 26. feb. 1987 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1947 |
| Total | 56 m² |
| Bebygget | 56 m² |
| Bolig | 86 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 86 m² | 3 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 15 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 20 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Grundvandsdybde | Høj påvirkning |
Luftkvalitet (PM2.5) | Høj påvirkning |
Kysterosion | Høj påvirkning |
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |
Kulstofrig lavbund | Høj påvirkning |
Stormflod | Moderat påvirkning |
Skybrud | Lav påvirkning |
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2455428 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0326 | Gyldig |
Ejendomsdata for Svanholmsmindevej 1, 9293 Kongerslev Denne ejendom er en villa beliggende på Svanholmsmindevej 1 i 9293 Kongerslev, Aalborg Kommune. Ejendommen blev opført i 1947. Det samlede bygningsareal er angivet til 56 m², mens beboelsesarealet udgør 86 m². Ejendommen har én etage og består af i alt 3 bygninger. Lokalplan og Bebyggelsesprocent Der findes information om lokalplaner og bebyggelsesprocent for ejendommen. Geografisk Placering Ejendommen er beliggende i Kongerslev, en del af Aalborg Kommune.