Seneste Salg
76.020 kr.
oktober 2001 • 413 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.964.568 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.355.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.430.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 76.020 kr. | 15. okt. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 1.170.000 kr. | 8. aug. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 585.000 kr. | 8. aug. 2001 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1987 |
| Total | 184 m² |
| Bebygget | 184 m² |
| Bolig | 184 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 184 m² | 5 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1987 |
| Bebygget | 42 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3400695 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0787 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Rådgivende ingeniørvirksomhed inden for produktions- og maskinteknik | 7 år | – |