Seneste Salg
400.000 kr.
oktober 2018 • 2.837 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 908.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 890.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 400.000 kr. | 30. okt. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 995.000 kr. | 30. sep. 2009 | |
| Skjult | tinglysning | 448.000 kr. | 15. feb. 2006 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1910 |
| Ombygningsår | 1979 |
| Total | 81 m² |
| Bebygget | 81 m² |
| Bolig | 141 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 141 m² | 5 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1980 |
| Bebygget | 6 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1980 |
| Bebygget | 3 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2456229 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0326 | Gyldig |