Seneste Salg
510.000 kr.
maj 1988 • 3.469 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.569.519 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 800.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 844.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 510.000 kr. | 19. maj 1988 | |
| Skjult | tinglysning | 255.000 kr. | 19. maj 1988 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1979 |
| Ombygningsår | 1994 |
| Total | 159 m² |
| Bebygget | 159 m² |
| Bolig | 147 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 147 m² | 5 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1994 |
| Bebygget | 13 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1979 |
| Bebygget | 52 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3401299 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0787 | Gyldig |