Seneste Salg
1.101.712 kr.
januar 2000 • 13.274 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.670.458 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.569.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.630.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.101.712 kr. | 9. jan. 2000 | |
| Skjult | tinglysning | 550.856 kr. | 9. jan. 2000 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 130 |
| Opførelsesår | 1986 |
| Total | 83 m² |
| Bebygget | 83 m² |
| Bolig | 83 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Enhedsanvendelse 130 | 83 m² | 3 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2293373 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0260 | Gyldig |
Rækkehus i Arden: Grundlæggende Information Miehesgade 88 i 9510 Arden er registreret som et rækkehus. Ejendommen er beliggende i Mariagerfjord Kommune. Byggeår og Areal Dette rækkehus er opført i 1986. Det samlede bygningsareal udgør 83 m², hvoraf hele arealet er registreret som beboelse. Ejendommen er opført i én etage og består af én bygning. Lokalplan og Bebyggelsesprocent Der foreligger information om lokalplan for ejendommen, herunder bebyggelsesprocent.
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|