Seneste Salg
850.000 kr.
august 2006 • 5.743 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.787.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.816.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 850.000 kr. | 3. aug. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 425.000 kr. | 3. aug. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 550.000 kr. | 1. aug. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 550.000 kr. | 10. maj 1983 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1972 |
| Total | 148 m² |
| Bebygget | 148 m² |
| Bolig | 148 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 148 m² | 7 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 6 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 30 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5399788 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0400 | Gyldig |