Seneste Salg
575.000 kr.
juni 2007 • 4.197 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.398.085 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 650.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 712.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 575.000 kr. | 1. jun. 2007 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2001 |
| Total | 137 m² |
| Bebygget | 137 m² |
| Bolig | 137 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 137 m² | 5 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 2002 |
| Bebygget | 50 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Fritliggende overdækning |
| Opførelsesår | 2002 |
| Bebygget | 25 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2551419 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0390 | Gyldig |
Hvad er ejendommens beliggenhed og type? Ejendommen er beliggende på Hestefolden 6 i 3630 Jægerspris, som hører under Frederikssund Kommune. Ejendomstypen er registreret som "Ejendom". Hvornår er ejendommen opført og hvilke bygninger findes? Ejendommen blev opført i 2002. Der er registreret i alt 3 bygninger på ejendommen. Hvilke lokalplaner og bebyggelsesprocenter er gældende? Der foreligger lokalplan for ejendommen. Bebyggelsesprocenten er ligeledes registreret.