Seneste Salg
721.900 kr.
april 2001 • 20.053 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 5.423.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 5.382.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 721.900 kr. | 9. apr. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 149.500 kr. | 11. feb. 1999 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2013 |
| Bebygget | 34 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Bolig | 36 m² |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8294029 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0746 | Gyldig |