Seneste Salg
2.400.000 kr.
januar 2020 • 4.218 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 2.400.000 kr. | 9. jan. 2020 |
| Anvendelse | Bygning til lager |
| Opførelsesår | 1980 |
| Total | 569 m² |
| Bebygget | 569 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bygning til lager | 569 m² | – |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4241887 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0751 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Engroshandel med maskiner til minedrift og bygge- og anlægsaktiviteter | 27 år til nu | – | |
| Detailhandel med lædervarer | 8 år til nu | – | |
| Udlejning af erhvervsejendomme | 1 år til nu | – | |
| Engroshandel med maskiner, udstyr og tilbehør til bygge- og anlægsvirksomhed | 12 år | – |