Seneste Salg
420.000 kr.
september 1989 • 2.877 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.183.576 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.486.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.466.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 420.000 kr. | 5. sep. 1989 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1966 |
| Ombygningsår | 2001 |
| Total | 146 m² |
| Bebygget | 146 m² |
| Bolig | 146 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 146 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 40 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5727552 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |