Seneste Salg
65.000 kr.
januar 2003 • 109 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 13.929.712 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 65.000 kr. | 15. jan. 2003 |
| Lejl.nr. | Adresse | Fordelingstal | BFE |
|---|---|---|---|
| – | Stationsvej 4A, st. mf, 3550 Slangerup | – | 256386 |
| – | Stationsvej 4B, 1. mf, 3550 Slangerup | – | 256387 |
| Anvendelse | Boligbygning til døgninstitution |
| Opførelsesår | 2004 |
| Total | 344 m² |
| Bebygget | 344 m² |
| Bolig | 596 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 67 m² | 1 |
| st. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 56 m² | 1 |
| st. mf | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 61 m² | 1 |
| st. mf | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 57 m² | 1 |
| st. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 59 m² | 1 |
| st. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 67 m² | 1 |
| 1. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 81 m² | 1 |
| 1. mf | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 64 m² | 1 |
| 1. mf | Daginstitution | 54 m² | 2 |
| 1. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 66 m² | 1 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2006 |
| Bebygget | 10 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2009 |
| Bebygget | 10 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Status | Ikke i drift |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |