Seneste Salg
560.000 kr.
maj 2007 • 4.828 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 999.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.025.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 560.000 kr. | 1. maj 2007 | |
| Skjult | tinglysning | 575.000 kr. | 12. jan. 2007 | |
| Skjult | tinglysning | 575.000 kr. | 12. jan. 2007 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1962 |
| Ombygningsår | 1977 |
| Total | 116 m² |
| Bebygget | 116 m² |
| Bolig | 116 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 116 m² | 4 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1962 |
| Bebygget | 26 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5259102 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0540 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Uoplyst | 1 år | – | |
| Stukkatørvirksomhed | 1 år | – | |
| Uoplyst | 0 år | – |