Seneste Salg
835.000 kr.
oktober 2021 • 4.372 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 856.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 899.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 835.000 kr. | 28. okt. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 965.000 kr. | 15. nov. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 1.179.905 kr. | 1. mar. 2010 | |
| Skjult | tinglysning | 340.000 kr. | 1. mar. 2010 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1935 |
| Ombygningsår | 2000 |
| Total | 130 m² |
| Bebygget | 130 m² |
| Bolig | 191 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 191 m² | 8 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 60 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4306185 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0756 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Videregående uddannelser ikke på universitetsniveau | 1 år | – |