Seneste Salg
1.995.000 kr.
oktober 2025 • 34.397 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Skjult | tinglysning | 1.995.000 kr. | 3. okt. 2025 | |
| – | vurdering | 1.455.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.411.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 225.720 kr. | 7. dec. 1993 | |
| Skjult | tinglysning | 112.860 kr. | 7. dec. 1993 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1980 |
| Total | 58 m² |
| Bebygget | 58 m² |
| Bolig | 58 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 58 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Grundvandsdybde | Høj påvirkning |
Luftkvalitet (PM2.5) | Høj påvirkning |
Kysterosion | Høj påvirkning |
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |
Kulstofrig lavbund | Høj påvirkning |
Stormflod | Høj påvirkning |
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2424216 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0306 | Gyldig |
| Navn | Type | Dato | |
|---|---|---|---|
| Kommuneplan Odsherred 2021-2033 | Kommuneplan | 21. dec. 2021 | |
| BBR-oplysninger | Stamdokument | – | |
| SKAT Ejendomsvurdering | Stamdokument | – | |
| OIS Ejendomsskat | Stamdokument | – | |
| Tingbogsattest | Stamdokument | – |