Seneste Salg
85.918 kr.
maj 2005 • 165 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 2.429.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.356.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 85.918 kr. | 1. maj 2005 | |
| Skjult | tinglysning | 130.000 kr. | 1. maj 2005 | |
| Skjult | tinglysning | 675.000 kr. | 1. jul. 1998 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1930 |
| Ombygningsår | 1970 |
| Total | 521 m² |
| Bebygget | 277 m² |
| Bolig | 520 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. 1 | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 165 m² | 3 |
| st. 2 | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 88 m² | 4 |
| st. 3 | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 148 m² | 4 |
| st. 4 | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 119 m² | 2 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 228 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Grundvandsdybde | Høj påvirkning |
Luftkvalitet (PM2.5) | Høj påvirkning |
Kysterosion | Høj påvirkning |
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |
Kulstofrig lavbund | Høj påvirkning |
Stormflod | Høj påvirkning |
Dage med højt grundvand | Moderat påvirkning |
Skybrud | Moderat påvirkning |
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2424244 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0306 | Gyldig |
| Navn | Type | Dato | |
|---|---|---|---|
| Kommuneplan Odsherred 2021-2033 | Kommuneplan | 21. dec. 2021 | |