Seneste Salg
1.450.000 kr.
marts 2023 • 6.277 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.374.679 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.355.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 1.450.000 kr. | 8. mar. 2023 | |
| – | vurdering | 2.443.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.550.000 kr. | 4. jan. 2007 | |
| Skjult | tinglysning | 900.000 kr. | 1. dec. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 812.000 kr. | 1. apr. 2003 | |
| Skjult | tinglysning | 406.000 kr. | 1. apr. 2003 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1904 |
| Total | 135 m² |
| Bebygget | 135 m² |
| Bolig | 231 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 124 m² | 4 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 107 m² | 3 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4100331 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0730 | Gyldig |