Seneste Salg
2.350.000 kr.
september 2020 • 13.584 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 2.021.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.092.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.350.000 kr. | 2. sep. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 110.000 kr. | 30. mar. 2000 | |
| Skjult | tinglysning | 55.000 kr. | 30. mar. 2000 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2001 |
| Total | 173 m² |
| Bebygget | 173 m² |
| Bolig | 173 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 173 m² | 6 |
| Anvendelse | Fritliggende udestue |
| Opførelsesår | 2012 |
| Bebygget | 12 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 2001 |
| Bebygget | 42 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3379850 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0820 | Gyldig |