Seneste Salg
453.772 kr.
september 1978 • 1.668 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 827.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 856.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 453.772 kr. | 12. sep. 1978 | |
| Skjult | tinglysning | 226.886 kr. | 12. sep. 1978 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1972 |
| Total | 162 m² |
| Bebygget | 162 m² |
| Bolig | 272 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 272 m² | 9 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 36 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3244378 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0849 | Gyldig |