Seneste Salg
586.226 kr.
maj 2016 • 2.246 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.403.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 1.376.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 586.226 kr. | 23. maj 2016 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1922 |
| Ombygningsår | 1992 |
| Total | 168 m² |
| Bebygget | 168 m² |
| Bolig | 261 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 168 m² | 9 |
| Anvendelse | Anden bygning til landbrug mv. |
| Opførelsesår | 1922 |
| Total | 224 m² |
| Bebygget | 224 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Anden bygning til landbrug mv. | 224 m² | – |
| Anvendelse | Lade til foder, afgrøder mv. |
| Opførelsesår | 1922 |
| Total | 216 m² |
| Bebygget | 216 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Lade til foder, afgrøder mv. | 216 m² | – |
| Anvendelse | Fritliggende overdækning |
| Opførelsesår | 1998 |
| Bebygget | 22 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Bebygget | 1 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Under opførelse |
| Anvendelse | Udhus |
| Bebygget | 10 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Under opførelse |