Seneste Salg
568.840 kr.
maj 1996 • 4.740 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.108.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.137.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 568.840 kr. | 20. maj 1996 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1960 |
| Ombygningsår | 1967 |
| Total | 120 m² |
| Bebygget | 120 m² |
| Bolig | 120 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 120 m² | 2 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 21 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5275819 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0540 | Gyldig |