Seneste Salg
1.110.000 kr.
september 2020 • 9.911 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.697.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.646.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.110.000 kr. | 1. sep. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 256.165 kr. | 6. jun. 2000 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1972 |
| Ombygningsår | 2004 |
| Total | 122 m² |
| Bebygget | 122 m² |
| Bolig | 112 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 112 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2006 |
| Bebygget | 27 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2421713 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0306 | Gyldig |