Seneste Salg
960.000 kr.
juli 2010 • 16.000 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 798.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 782.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 960.000 kr. | 11. jul. 2010 | |
| Skjult | tinglysning | 432.500 kr. | 11. jul. 2010 | |
| Skjult | tinglysning | 432.500 kr. | 11. jul. 2010 |
| Anvendelse | Række-, kæde- og klyngehus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Total | 60 m² |
| Bebygget | 60 m² |
| Bolig | 60 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Række-, kæde- og klyngehus | 60 m² | 2 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2000 |
| Bebygget | 15 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8467775 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0326 | Gyldig |