Seneste Salg
1.710.000 kr.
juli 2023 • 10.491 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 758.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 1.710.000 kr. | 16. jul. 2023 | |
| – | vurdering | 730.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 630.000 kr. | 1. dec. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 233.076 kr. | 1. dec. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 494.400 kr. | 1. jul. 2007 | |
| Skjult | tinglysning | 247.200 kr. | 1. jul. 2007 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1950 |
| Total | 97 m² |
| Bebygget | 97 m² |
| Bolig | 163 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 163 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2007 |
| Bebygget | 18 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5261340 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0580 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning | 2 år til nu | – |