Seneste Salg
375.000 kr.
april 2002 • 2.016 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.538.778 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.406.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.491.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 375.000 kr. | 22. apr. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 187.500 kr. | 22. apr. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 228.000 kr. | 1. okt. 2001 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2002 |
| Total | 186 m² |
| Bebygget | 186 m² |
| Bolig | 186 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 186 m² | 5 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2002 |
| Bebygget | 47 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8092430 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0707 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Skønheds- og hudpleje | 3 år | – |