Seneste Salg
9.200.000 kr.
juli 2024 • 61.333 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 9.579.600 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 9.200.000 kr. | 25. jul. 2024 | |
| – | vurdering | 8.779.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 8.902.000 kr. | 1. jan. 2022 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1925 |
| Total | 150 m² |
| Bebygget | 90 m² |
| Bolig | 150 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 150 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1926 |
| Bebygget | 23 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 6029392 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0101 | Gyldig |