Seneste Salg
202.500 kr.
april 2002 • 1.841 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 733.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 706.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 202.500 kr. | 1. apr. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 202.500 kr. | 1. apr. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 520.000 kr. | 27. feb. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 202.500 kr. | 17. jan. 1994 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1966 |
| Total | 110 m² |
| Bebygget | 110 m² |
| Bolig | 110 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 110 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1966 |
| Bebygget | 20 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5243124 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0580 | Gyldig |