Seneste Salg
1.150.000 kr.
august 2021 • 8.582 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.430.718 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 723.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 763.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.150.000 kr. | 16. aug. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 335.000 kr. | 10. nov. 2012 | |
| Skjult | tinglysning | 295.000 kr. | 17. mar. 2012 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1966 |
| Total | 134 m² |
| Bebygget | 134 m² |
| Bolig | 134 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 134 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Ombygningsår | 2015 |
| Bebygget | 42 m² |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3400593 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0787 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Planteavl kombineret med husdyravl (blandet drift) | 38 år | – |