Seneste Salg
700.000 kr.
september 2011 • 4.605 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 4.321.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 4.349.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 700.000 kr. | 1. sep. 2011 | |
| Skjult | tinglysning | 175.000 kr. | 15. feb. 2010 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 2016 |
| Total | 159 m² |
| Bebygget | 159 m² |
| Bolig | 152 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 152 m² | 6 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3156205 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0860 | Gyldig |