Seneste Salg
1.900.000 kr.
oktober 2020 • 42.222 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 818.460 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 739.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 761.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 1.900.000 kr. | 22. okt. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 700.000 kr. | 19. dec. 1991 |
| Anvendelse | Bygning til detailhandel |
| Opførelsesår | 1877 |
| Ombygningsår | 1977 |
| Total | 478 m² |
| Bebygget | 478 m² |
| Bolig | 45 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. | Bygning til detailhandel | 478 m² | 7 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 45 m² | 1 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 15 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Andet materiale |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2312692 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0270 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 23 år til nu | – | |
| Blomsterforretninger | 2 år | – | |
| Detailhandel med brugte varer | 10 år til nu | – |