Seneste Salg
36.300.000 kr.
september 2021 • 92.132 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 6.035.686 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 36.300.000 kr. | 21. sep. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 12.587.500 kr. | 1. okt. 2004 | |
| Skjult | tinglysning | 1.287.500 kr. | 1. okt. 2004 | |
| Skjult | tinglysning | 385.000 kr. | 13. mar. 2003 | |
| Skjult | tinglysning | 192.500 kr. | 13. mar. 2003 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1930 |
| Total | 348 m² |
| Bebygget | 116 m² |
| Bolig | 394 m² |
| Etager | 3 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 58 m² | 2 |
| st. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 57 m² | 2 |
| 1. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 58 m² | 2 |
| 1. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 57 m² | 2 |
| 2. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 58 m² | 2 |
| 2. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 57 m² | 2 |
| 3. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 49 m² | 2 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5781791 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0540 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|